Оплата

 

Через систему Приват24 Для цього вам необхідно всередині системи зайти в розділ перекази між картками ввести номер карти 5168745606361639, отримувач Гаркавенко Ю.В.в призначення платежу вказати «Оплата за замовлення № *** Після оплати, повідомте нам на email або за допомогою sms на номер +380 (50) 904 23 67 про вчинення оплати, вказавши номер вашого замовлення. Готівкою в будь-якому банку України Ви можете оплатити своє замовлення в будь-якому банку України. Для цього вам необхідно звернутися в касу банку і здійснити платіж використовуючи такі реквізити: Ф.о.п. Гаркавенко Ю.В. р / р 26003019457801 в ПАТ «Альфа-Банк", м. Хмельницького МФО 300346, ЄДРОПУ 23494714 Призначення платежу: «Оплата за замовлення № ***, без ПДВ», де замість "***" повинен бути номер вашого замовлення в магазині. Накладеним платежем Ви можете здійснювати оплату прямо при отриманні вашого замовлення. Це можна робити при отриманні замовлення на «Новій Пошті». Для цього, після отримання листа з нашого магазину з точною сумою замовлення, вам необхідно обов'язково відправити підтвердження про те, що ви згодні. Після вашого підтвердження ми висилаємо ваше замовлення обраним способом на вказану вами адресу. Під час його отримання ви проводите оплату.
Слід зазначити, що це найдорожчий спосіб оплати, так як при отриманні замовлення і здійсненні оплати за нього вам також знадобиться здійснити оплату комісійних. У «Новій Пошті» це приблизно 20грн + 2%.

СПОСОБИ ОПЛАТИ ДЛЯ МЕШКАНЦІВ ближнього і далекого зарубіжжя
Грошовий переказ Western Union Найдоступнішим способом оплати для країн далекого зарубіжжя є грошовий переказ через систему Western Union. Дана система має представництва більш ніж в 200 країнах світу, у вигляді 150000 точок обслуговування, таким чином вона воістину є найдоступнішим способом оплати. Але є один мінус - це комісія, вона досить велика. Щоб здійснити переказ за допомогою даної системи вам необхідно зайти в будь-яке відділення банку, де приймають грошові перекази Western Union і зробити переклад використовуючи такі реквізити:
Гареавенко Юрій Володимирович
Україна
Після того, як ви відправите гроші, ви отримаєте десятизначний унікальний контрольний номер, який вам необхідно повідомити нам. Якщо у вас виникли будь-які питання, будь ласка пишіть papirbud@gmail.com або телефонуйте +38 050 904 23 57
ДОСТАВКА
ДОСТАВКА ПО УКРАЇНІ. Для жителів України можливі наступні варіанти доставки: доставка «Нової Поштою» (за передоплатою або післяплатою); доставка Укрпоштою (по передоплаті). Вартість доставки: від 54 грн. Залишкова вартість доставки залежить від ваги вашої посилки і місця призначення.
У разі відправки замовлення післяплатою, вам в Новій Пошті прийдеться, крім вартості самого замовлення та його доставки, оплатити ще комісію в розмірі 20грн + 2% від вартості замовлення.
Середній час перевезення замовлення: 1-2 робочих дня.
При оформленні замовлення в полі коментар до замовлення вкажіть, будь ласка, номер і адресу відділення Нової Пошти, в який відправляти ваше замовлення.
Після відправки замовлення ми повідомимо вам номер декларації, дату відправлення та термін доставки. Для отримання замовлення вам необхідно буде прийти в вибране відділення компанії «Нова пошта».
Увага! Ви обов'язково повинні мати при собі паспорт, а також знати номер декларації. При відсутності документів вантаж не видається!
Більш детальну інформацію по даному виду доставки ви можете отримати на офіційному сайті транспортної компанії «Нова пошта». доставка Укрпоштою Вартість доставки Укрпоштою від 20 грн. Остаточна вартість доставки залежить від ваги вашої посилки і місця призначення.
Середній час доставки замовлення: 2-10 днів. Відправка замовлень Укрпоштою здійснюється в будній день, крім понеділка.
Товар доставляється в ваше поштове відділення, після чого до вас приходить повідомлення про можливість забрати бандероль. Якщо протягом тижня після відправлення замовлення вам так і не принесли повідомлення, рекомендуємо зайти або зателефонувати в ваше відділення, так як листоноші не завжди залишають дані повідомлення.
Будьте уважні при введенні своєї поштової адреси та індексу в момент реєстрації на нашому сайті. ДОСТАВКА В КРАЇНИ ближнього і далекого зарубіжжя. До країн ближнього і далекого зарубіжжя ми відправляємо замовлення поштою
Вартість доставки: від 10 євро. Остаточна вартість буде розрахована в залежності від ваги посилки і місця призначення. Обов'язкова передоплата.
Середній час доставки замовлення: 10-43 днів.
Відправка замовлень здійснюється в будній день, крім понеділка.
Товар доставляється в ваше поштове відділення, після чого до вас приходить повідомлення про можливість забрати бандероль. Якщо через 10-43 день після відправлення замовлення вам так і не принесли повідомлення, рекомендуємо зайти або зателефонувати в ваше відділення, так як листоноші не завжди залишають дані повідомлення.
Будьте уважні при введенні своєї поштової адреси та індексу в момент реєстрації на нашому сайті. Якщо у вас виникли будь-які питання, будь ласка напішить  papirbud@gmail.com або зателефонуйте +38 050 904 23 57